działalność

Rozwiń
logo SKN
logo SKN

Serdecznie zapraszamy studentów wszystkich wydziałów Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego do uczestnictwa w SKN Fizjologia Płodności.

“Poradnik świadomej kobiety”

Obecnie SKN zajmuje się projektem edukacyjnym “Poradnik świadomej kobiety”

Prowadzimy 45 min. lekcje w gimnazjach i liceach na temat:
  • dojrzewania płciowego
  • pierwszej wizyty u ginekologa
  • fizjologii płodności i możliwości samoobserwacji przy użyciu Metod Rozpoznawania Płodności,
  • chorób przenoszonych drogą płciową,
  • prewencji i wczesnej diagnostyki nowotworów narządu rodnego.

Przekazywana przez nas wiedza jest bardzo praktyczna, szczególnie dla gimnazjalistek i licealistek – czyli dziewcząt w okresie dojrzewania.

Ty także możesz stać się edukatorem i prowadzić lekcje w szkołach! Jeśli jesteś zainteresowany projektem, masz pytania – skontaktuj się z nami.
Nasz adres e-mail: fizjologiaplodnosci@gmail.com

Czekamy na Ciebie :)


PROJEKT EDUKACYJNO-NAUKOWY

Zajmujemy się także edukacją studentek z GUMedu oraz z innych uczelni wyższych Trójmiasta w zakresie MRP (Metod Rozpoznawania Płodności). Organizujemy wykłady wprowadzające, po których ochotniczki mogą rozpocząć obserwacje cykli miesiączkowych, a następnie konsultować je w trakcie indywidualnych spotkań z wykwalifikowanymi nauczycielkami Metody Angielskiej Podwójnego Sprawdzania. W ramach szkolenia przewidujemy 3 spotkania indywidualne z nauczycielką.

Jeśli chcesz rozpocząć obserwacje własnych cykli miesiączkowych i nauczyć się jak interpretować płodność – zgłoś się do nas!

Napisz do nas e-maila na adres: fizjologiaplodnosci@gmail.com Wybrana nauczycielka skontaktuje się z Tobą celem omówienia szczegółów.

Zdobywając wiedzę na temat interpretacji objawów płodności we współpracy z naszym Studenckim Kołem Naukowym “Fizjologia płodności”, przyczynisz się także do rozwoju nauki. Chciałybyśmy wykorzystać Twoje karty obserwacji do stworzenia badania naukowego.

Serdecznie zapraszamy!